Back to Question Center
0

Apnicis bankrotēt bankrotu? Iegūstiet ceļvedi no Semalt

1 answers:

No krāpšanas tiešsaistē notiekošās darbības tiek atkārtotas ar pikšķerēšanu. Tiešsaistējoma ir milzīgs ekonomiskais resurss ar bezgalīgu tirgus potenciālu. Daudzi tīmekļa vietnes un e-komercijas uzņēmumi izmanto šo kanālu, lai gūtu labumuno daudzajiem klientiem tīmeklī. Finanšu institūcijām, piemēram, bankām, ir tiešsaistes platforma, kurā var veikt lielāko daļu darījumunotikt Bankas cieš no vairuma hakeru pārkāpumiem, kā arī krāpšanas gadījumiem internetā, kas mēdz nozagt miljoniem bankuiestādes, kā arī personas, kas pašas veic uzņēmējdarbības procedūras.

Tomēr krāpniekiem un citiem noziedzniekiem ir iespēja izmantot šo platformu. Lielākā daļakrāpšanas gadījumi nāk no baņķieriem vai hakeru bankas vietnēm. Pikšķerēšana ietver klona lapu veidošanu, kā arī konkrētas klona vietnibanka Hakeri var izmantot tādas metodes kā surogātpasta sūtīšana vai pārlūkprogrammu piesaistīšana, lai padarītu viņu uzņēmīgus upurus par vērtīgu informācijuuz viltotu lapu. Rezultātā personas banku informācija noplūst hackers, kur tie var mērķēt tūkstošiem šādu personu. Bankasmēdz ciest zaudējumus, kā arī apdrošināšanas sabiedrības, kas tās apdrošina pret šāda veida noziegumiem.

Ir daudzi veidi, kā var rasties pikšķerēšana. Ir svarīgi zinātlai izvairītos no bīstamiem uzbrukumiem. Dažas no šīm metodēm sakrīt, bet citi ietver vienu vai divas no šīm metodēm.

Max Bell, viens no vadošajiem ekspertiem Semalt ,sniedz ieskatu šādās pikšķerēšanas metodēs:

  • Dragnē metode

Šī pieeja ir saistīta ar viltus e-pasta pakalpojumu sniedzēja pasta pakalpojuma izveidi. Pēc tam varat to izdarītšķiet, ka tā ir likumīga ķermeņa sadaļa, kurā surogātpasta izplatītājs nosūta e-pastus, turpinot bankas logotipus un citu ticamības informāciju. Mērķisšeit ir lure priekšmetus sniegt klientu informāciju. Dažas no kopīgām masveida surogātpasta metodēm izmanto šo metodi.

  • stieņu un rullīšu metode

Šī metode ietver tiešu mērķauditorijas atlasi. Hakeriem var būt zināma kontaktinformācijano upura viņi ir spiegu. Pēc tam viņi var ātri uzdot dažus mērķtiecīgus informācijas iegūšanas veidus no lietotāja. Personīgā informācijapiemēram, bankas pieteikšanās informācija tiešsaistes piekļuvei var noplūst šādā veidā.

  • Lobsterpot metode

Šī metode rada viltus vietnes, kas izskatās kā likumīgas lapas. Katra lapa,uznirstošais logs un pakalpojums darbojas kā likumīga bankas vietne. Izmantojot mērķtiecīgu šauru nišu, kibernoziedznieks varēslai izmantotu surogātpasta veidošanas paņēmienus, lai cietušais varētu reaģēt uz e-pastu vai veikt banku procedūru par viltotu domēnu.

  • Gillnet pikšķerēšana

Šī metode ietver kāda skripta vai koda injicēšanu cietušā pārlūkā. Rezultātā,krāpnieks var piekļūt taustiņsitiem, apmeklējot likumīgās banku vietnes. Turklāt tos var novirzītuz viltotu vietni.

Secinājums

Interneta krāpšana ir bieži sastopama problēma, ar kuru pašlaik lielākā daļa banku iestāžu saskaras. Daudz cilvēkukatru dienu cieš no hakeru un citu kiberuzbrukumu sekām, kas veic dažus no šiem krāpnieciskajiem darījumiem. Pikšķerēšana un surogātklikšķiuzbrukumi pakļauj klientiem informāciju un datus šiem cilvēkiem, kuri mēdz atvairīt ar daudz naudas. Jūs varat uzzināt par krāpšanu un pikšķerēšanuizmantojot šo ceļvedi. Turklāt jūs varat arī nodrošināt jūsu banku procedūras, kā arī klientu iespējas, tādējādi uzlabojot dažus no tieminterneta drošības pasākumi jūsu vietnē.

November 28, 2017
Apnicis bankrotēt bankrotu? Iegūstiet ceļvedi no Semalt
Reply