Back to Question Center
0

DDoS Attack - Semalta eksperts paskaidro, kā aizsargāt jūsu serveri

1 answers:

Tīmekļa drošība pēdējos gados ir kļuvusi par nozīmīgu jautājumu tīmekļa pārziņiem. Tas ir saistīts aruz draudiem, ka uzbrukumus veic kiberziedznieki. Viens no katra tīmekļa pārziņa galvenajiem jautājumiem ir izplatīts pakalpojuma atteikums(DDoS).

Klientu sekmju vadītājs Semalt ,Andrew Dyhan sniedz ieskatu DDoS uzbrukuma būtībā, lai palīdzētu jums apturēt hakerus no servera palēnināšanās.

DDoS ir izplatīta veida uzbrukums, ar kuru saskaras tīmekļa pārziņi. Visvienā pamata līmenī - uzbrukumsir paredzēts, lai palēninātu jūsu vietni, taču tam ir potenciāls, ka jūsu vietne kļūst slikta un padarīta pieejamība apmeklētājiem nepieejama.

Attiecībā uz DDoS uzbrukumiem, kas izlīdzināti pret tīmekļa lietojumprogrammu, programmatūra iegūstpārslogoti ar hakeriem. Tā rezultātā lietojumprogramma nevar nodrošināt pareizi nepieciešamās tīmekļa lapas.

Lai piespiestu serveri, kurā darbojas programma, lai crash, DDoS uzbrukums vērsta uz šādu:

  • Cietā diska vieta
  • Servera atmiņa
  • Datubāzes telpa
  • CPU izmantošana
  • Pieteikumu izņēmuma apstrādes sistēma
  • Tīkla joslas platums
  • Datubāzes savienojuma pults

DDoS uzbrukumi tīmekļa lietojumprogrammām ietver:

1. Apturēt lietojumprogrammu datu bāzes savienojumu, veidojot intensīvus CPU vaicājumus.

2. Pakalpojuma pārtraukšana personai vai sistēmai, tostarp lietotāja bloķēšana nopiekļūstot vietnei ar nederīgiem pieteikšanās mēģinājumiem, kuru rezultātā tiek apturēta konta darbība..

3. Plūdu tīmekļa lietojumprogrammas, lai apturētu normālu datplūsmu no vietnes saņemšanas.

DDoS uzbrukumi ir kļuvuši par hakeru izvēles metodi, jo tie ir gandrīzneiespējami aizsargāt, lēti izpildīt un ietekmēt daudzus lietotājus. Lielāko daļu laika visiem profesionālas hakeru vajadzībām ir pietiekami resursiun neaizsargāts mērķis, lai noņemtu vietni bezsaistē.

Kā šie uzbrukumi darbojas?

DDoS uzbrukumi sākas ar vienu hakeru vai vairākiem hakeriem, kuri izveido virknibot sistēmas. Hakeris uzaicina atsevišķus robotus, lai vienlaicīgi un vienlaicīgi novirzītu datplūsmu uz konkrētu vietni, kas parasti notiekspiediens uz vietnes serveri.

Ja bot sistēmām ir liels tīkls, spiediens uz serveri var radītvietne uz leju. Lai gan šie uzbrukumi ne vienmēr izpauž personisko informāciju salīdzinājumā ar citām uzlaušanas tehnoloģijām, tie joprojām ir negatīviietekme uz uzņēmumiem, kas lielā mērā paļaujas uz lasītāju un tiešsaistes pārdošanu. DDoS uzbrukumi var maksāt biznesam vairāk nekā 500 000 ASV dolāru.

Šie uzbrukumi var negatīvi ietekmēt zīmola reputāciju un tā sniegšanunepareizs iespaids lietotājiem. Ja to dara uzņēmējdarbības konkurenti, tie piešķir konkurentiem malas, ļaujot viņiem izveidot spēcīgāku,cienījama biznesa zīmola salīdzinājums ar jūsu šķietami neuzticamu zīmolu. Dažos gadījumos kibernoziedznieki apdraud tīmekļa pārziņus, lai turpinātutraucējot pakalpojumus, līdz viņi saņem noteiktu naudas summu.

Turklāt datus, kas iegūti no DDoS uzbrukuma, var izmantot hakeru uzbrukumsmājas lapa nākotnē. Parasti pēcpārbaudes uzbrukumi ir vienkārši oportūnistiski un notiek tad, kad uzbrucēji saprot, ka vietne ir ļoti neaizsargātakas padara to vieglu mērķi sarežģītākiem uzbrukumiem nākotnē.

Lai gan DDoS uzbrukumus ir grūti novērst, tos var pārvaldīt, izmantojot SiteLockdrošības sistēma. SiteLock drošības sistēmā atrodamie risinājumi spēj identificēt un novērst nevajadzīgu datplūsmu, ko radarobotprogrammatūras, lai nokļūtu jūsu vietnē, netraucējot parasto datplūsmu.

SiteLock drošības sistēma aizsargā uzņēmumus no dažādām ļaunprātīgām darbībāmuzbrukumi, ieskaitot izsmalcinātus DDoS uzbrukumu veidus, izmantojot vislabāko tīmekļa lietojumprogrammu aizsardzību, DNS un infrastruktūras aizsardzībusvarīgākie DDoS aizsardzības aspekti.

November 28, 2017
DDoS Attack - Semalta eksperts paskaidro, kā aizsargāt jūsu serveri
Reply