Back to Question Center
0

Interneta krāpšana un tiešsaistes drošība - Handful Tips no Semalt visiem interneta lietotājiem

1 answers:

Ja jūs regulāri lietojat internetu un īpaši e-pastu, tad jums ir jāzinano e-pasta veida izkrāpšanu un interneta krāpšanu.

Krāpšana internetā ir tāda veida krāpšana, kas parādās dažādos veidos. Tas svārstās notiešsaistes izkrāpšana, lai nosūtītu e-pasta draudus; diemžēl nav nekādu noteikumu un noteikumu, lai novērstu interneta krāpšanu un tiešsaistes krāpšanu. KrāpniekiNekavējoties apstāties, lai saņemtu savu konfidenciālo informāciju un informāciju par kredītkartēm. Viņi ir gudri, bet tas nenozīmē, ka jūs nevarat identificēt zagļus.Vienmēr ir iespējams no tiem atbrīvoties un saglabāt jūsu informāciju droši, it īpaši, ja ņem vērā tālāk minētos padomusAlexander Peresunko, klientu servisa vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi.

Meklējiet izveidotus uzņēmumus vai pārdevējus

Darbojoties tiešsaistes uzņēmumos, ir svarīgi meklēt pastāvīgus pārdevējusvai uzņēmumi. Par to jūs varat nolīgt labu biznesa advokātu vai grāmatvedi, kas jums palīdzēs ar dokumentu apstrādi. Pārliecinieties, ka jūs visu zinātpar pārdevēja atrašanās vietu, tālruņa numuru un e-pasta ID. Lai to izdarītu, pirms darījuma pabeigšanas varat uzdot dažus jautājumus. Tas var izklausītieskā jūs daudz lūdzāt, pirms pieņemat savu piedāvājumu, bet nekad nav par vēlu, jo jūs vēlaties būt drošībā internetā..Jums vajadzētu arīpārliecinieties, ka jūs pērkat firmas preces, nevis vietējos produktus. Ja pārdevējs piedāvā vietējiem produktiem bez garantijas,tas varētu būt satraucoša zīme.

Pat ar grāmatām, kas rakstītas internetā par krāpšanu, bieži vien uzņēmējinespēj identificēt pareizos pārdevējus. Tāpēc pirms darījuma noslēguma jums ir jāpārlūko pārdevējs. Lielākā daļa cilvēku neuztraucasveikt daudz pētījumu, jo viņi uzskata, ka tas ir izšķērdīgs laiks. Ļaujiet man jums pastāstīt, ka internetā ir jātur drošība. Ja Jums irkas nodarbojas ar dažiem jauniem pārdevējiem, jums ir jāuzdod viņu personiskā informācija, personas apliecība un jāaizpilda adrese pirms maksas apstrādes. Ja tuir nolēmuši nopirkt kaut ko no konkrēta pārdevēja, ir svarīgi zināt preci, tā cenu un zīmolu. Daži no scammers cenšas topārdod produktus ar zemu kvalitāti vai derīguma termiņa beigām; Pārliecinieties, vai pirkums ir labā stāvoklī, un tā cena nedrīkst būt augstāka par tirgulikme.

Uzmanieties no nevēlamiem e-pastiem

Jau kādu laiku cilvēki sūdzas par nevēlamo e-pastu. Jums vajadzētunezaudējiet šo e-pastu, jo tie var nozagt jūsu personisko informāciju un kredītkartes informāciju. Hackers mēģina slazdošanas cilvēkiem pa e-pastupielikumi un tamlīdzīgas lietas; ir svarīgi, lai jūs neiegādāt neko, kas nāk no nezināmā e-pasta ID. Pasūtot tiešsaistē,jums vajadzētu izmantot savu kredītkartes numuru tikai tad, ja esat pareizi pārbaudījis vietni. Ir svarīgi, lai jūs neievietotu savu kredītkartiinformāciju vai PayPal ID uz vietni, par kuru neesat pārliecināts.

Nekad nepiegādājiet naudu

Jā, jums nekad nevajadzētu piespiest savu naudu, jo tas ir bīstams. Lielākā daļa no noziedzniekiemmeklēt maksājumus, izmantojot tiešos bankas pārskaitījumus, un, ja jūs saskaraties ar kādu no tiem, jums ir jākonsultējas ar advokātu.

November 28, 2017
Interneta krāpšana un tiešsaistes drošība - Handful Tips no Semalt visiem interneta lietotājiem
Reply