Back to Question Center
0

Semālā eksperts internetbankas drošībā

1 answers:

Digitālie likumpārkāpēji kompromitē kontus un pārtrauc viltus apmaiņu dažādos veidos. Komplekss plāno, ka utilizācijas progresējusi ļaunprātīga programmatūra, iegūstot daudz preses. Krāpnieki turpina veiksmīgi izslēgt ierakstus un veikt skaidru naudu, izmantojot kopumā vienkāršus, cilvēka veidotus uzbrukumus, par ko liecina Oliver King Semalt , Klientu sekmju vadītājs.

"Hoodlums" izmanto plašu datu rezervi, kurā iekļauti kontu nosaukumi, individuālie dati, ietaupītie naudas punkti un daudz vairāk. Vēl viena kiberdrošības firma Hold Security atklāja, ka tā atradusi zagtus sertifikātus no gandrīz 360 miljoniem pieejamo dokumentu, kurus var iegādāties pazemes tīmeklī. Arī tagad krāpnieki ir izrādījuši, kā viņi atiestatīt paroles, lai paplašinātu to sasniegumus, izmantojot šo informācijas krātuvi, lai piekļūtu tiešsaistes finanšu atlikumiem.

Mūsu krāpnieciskās zināšanu kopsavilkums ir sekojis progresējošam uzbrukumam pret mūsu klientiem, kas ir izkropļojuši vairākus mazumtirdzniecības klientus un mazāk uzņēmumu kontu vismaz piecdesmit bankām un jebkura lieluma krājaizdevu sabiedrībām. Uzbrukumi ietver elementa "ignorētais slepenais atslēga" izmantošanu, lai pārvarētu pārbaudi, un katrai organizācijai bija daudz negadījumu, kas atzīmēja, ka pēc tam, kad likumpārkāpēji atzina, ka viņi varētu efektīvi izsekot vienam rekordam, viņi ātri sekoja vairāk.

Kopumā, kad viņi piekļūst ierakstiem, vainīgie piedalījās tīmekļa konta uzraudzībā, kur viņi, izmantojot ierakstu, uzzināja, uzkrāto datu un pēc tam izrakstījās..Lielākajā daļā gadījumu viņi nepiedalījās apmaiņā, izmantojot internetu ietaupot naudu .

Lai gan apmaiņa netika veikta, izmantojot interneta līdzekļus, budžeta organizācijām jebkurā gadījumā būtu jāņem vērā šī sagrozīšana. Likumpārkāpēji nelikumīgi ieguva ierakstus un var izmantot datus, kas uzkrāti maršrutā, lai iegūtu naudas peļņu. Individuālos datus, pagātnes stāstus vai iemaksu informāciju, zīmes un informāciju par informāciju var izmantot krāpniecībai vairumtirdzniecībā un atteiktiem informācijas sagrozīšanai kanālu sortimentā.

Crooks tirgojās gan no dinamiskās uzskaites, gan no lethargic ierakstiem (konti, kur ir rezerves, bet nav kustības). Viena paredzama sastāvdaļa ir aizmirstās slepenās atslēgas elementa izmantošana, lai pabeigtu pieteikšanās procedūru. Krāpniekam vajadzētu ievadīt klienta vārdu un pieskarties aizmirstam slepenajam taustiņam, kas parādīja vienu testa jautājumu - atbildi uz kuru tagad bija krāpnieks, un pēc tam motīvu var atiestatīt.

Reiz ierakstot, likumpārkāpējiem parādījās līdzīgs vispārējs uzvedības piemērs, nepārprotami meklējot konkrētus datus par ierakstu un negadījumu. Izmantotie kopīgie elementi bija "Skatīt ierakstu nolaišanu", "Bill pay vēsturi" un "Skatīt attēlus" .

Aversijas padomi

  • Organizēt drošības līmeņus, kas nodrošina lielāko daļu veidu, kā hoodlums izslēdz ierakstus, nevis vienkārši ļaunprātīgu programmatūru.
  • Apskatīt maiju un novērtēt visas tiešsaistes darbības jūsu klients ir neparasta rīcība, ieskaitot piemēru, kas tika atzīmēts iepriekš.
  • Pārbaudiet ar saviem klientiem, lai pēc iespējas ātrāk apstiprinātu nepatiesu piekļuvi. Padarīt soļus agri būs brīvais laiks un nauda vēlāk.
  • Iespējams, ka jūs atradīsiet krāpniecisku darbību, meklējiet dažādus ierakstus ar salīdzinošām īpašībām.
  • Kad jūs apstiprināsiet viltotu tiešsaistes ierakstu, ievietojiet trauksmes ierakstos un meklējiet viltus kustību visos kanālos, jo īpaši pieprasījumos pa faksu un pieprasījumam par viltošanu
  • .
November 28, 2017
Semālā eksperts internetbankas drošībā
Reply