Back to Question Center
0

Semalt definē veidus, kā pasargāt savu WordPress tīmekļa vietni no hakeriem

1 answers:

Internets ir milzīgs resurss lielākajai daļai cilvēku. Daudzi uzņēmumi izmanto tiešsaistēplatforma, lai piesaistītu daudzus klientus no dažādām vietām internetā. Dažās no šīm vietām ir iekļauta meklētājprogramma, izmantojot meklētājprogrammuOptimizācija (SEO) vai sociālajos tīklos, izmantojot sociālo mediju mārketingu (SMM).

WordPress veido gandrīz 24% no visām interneta vietnēm pasaulē. Viņiir bezmaksas tiešsaistes platforma, ko katra persona var izmantot un gūt labumu. Viņu spraudņi, DIY vietņu veidotājs un citas vietnes funkcijas to kodālai daudziem uzņēmējiem un emuāru autori varētu izveidot savas e-komercijas vietnes. Tomēr hakeri šajās vietnēs nonāk vienā un tajā pašā vietāveidā. Katru minūti ir vairāk nekā 94563 uzlauzšanas mēģinājumi pārspēt WordPress vietnes. Šis skaitlis ir saistīts ar to atklātu platformu, kas pakļaujasvisi mehānismi. Tā rezultātā WordPress var piedāvāt nedrošu platformu, ko lielākā daļa hakeru var izmantot, lai izpildītu dažus daudzus bīstamusuzbrukumi

Andrew Dyhan, Klientu sekmju vadītājs Semalt ,apskatās padomus, kas jums vajadzīgi, lai aizsargātu jūsu WordPress tīmekļa vietni no uzbrukumiem.

Paroles drošība

Ir svarīgi izmantot drošas paroles..Parasti hakeris mēģina izmēģināt pirmo hakerivājas paroles pirms turpināt spēcīgu izmantošanu. Parole, piemēram, 12345, nav droša parole. Citos gadījumos neizmantojiet adminparole, kas ir jūsu bērna vai uzņēmuma nosaukums. Jūs varat atstāt daudz informācijas par uzņēmumu neaizsargāti, un tas var padarīt visu internetudrošība apdraudētā stāvoklī. Turklāt, iepazīstieties ar klientiem par šo pasākumu nozīmīgumu.

Atjauniniet spraudņu un spiegprogrammatūras programmatūru

Jūsu datora atjaunināšana var jums ietaupīt no dažiem jaunajiem interneta uzbrukumiem. Invairumā gadījumu hackers izmanto kaitīgu saišu izmantošanu, kas skriptus palaiž tīmekļa pārlūkprogrammā. Piemēram, hakeriem var izmantot portālu skriptu. Tasizmantojot tīmekļa servera uzbrukumus, ievadot komandas pa reģistrācijas formām vai citām teksta ievades laika nišām. Tā rezultātā ir svarīgiapsveriet kādu šifrēšanu, jo dati pārvietojas uz un no servera lietotāja tīmekļa pārlūkprogrammā. Vēl viens pasākums var izmantot anti spy ware. Šie irprogrammatūra, kas var atklāt vīrusus un ļaunprātīgas programmatūras, piemēram, Trojans. Jūsu vietne var palikt drošībā.

Secinājums

Katrai e-komercijas pieejai ir daudzas metodes, kā piekļūt serverimInternets darbojas apmaiņas mehānismā, kur lietotājs sūta un saņem komandas no pārlūka. Līdzīgi, hackers izmanto šo iespēju veiktto tīmekļa vietnes sūta un saņem komandas, kas nelikumīgi piekļūst serverim. Veicot vietnes, lietotājs un klientu apmierinātība irparasti mūsu mērķis. Mēs nespējam izskatīt potenciālu hakeriem un citām personām ar sliktiem nodomiem. Daži no vienkāršākajiem veidiem, kādi ir hackervar izmantot, lai iekļūtu datu bāzē, ietver SQL Injection. Katras vietnes drošība ir atkarīga no pieejamajiem mehānismiem, kas var apgrūtināt zādzību.Tomēr ir daudzas citas metodes, kuras cilvēki izmanto, lai aizsargātu viņu vietnes pret hakeriem.

November 28, 2017
Semalt definē veidus, kā pasargāt savu WordPress tīmekļa vietni no hakeriem
Reply