Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: 4 tiešsaistes noziegumu veidi, ar kuriem jūs varat saskarties šodien

1 answers:

Tā kā internets turpina savienot daudzus datorus, hakerus un citus kibernoziedzniekusturpināt izstrādāt jaunas metodes, lai izpildītu viņu vajadzības. Līdzekļi, kurus hackers izmanto, turpina kļūt par labu tehnoloģiju attīstībai. Kad mēsVeidojot vietnes, maz ticam, ka hacker var noņemt daudz vērtīgas informācijas no datora sistēmas. Rezultātā,jūsu e-komercijas vietnes un jūsu klientu drošība lielā mērā ir atkarīga no administratora.

Lai novērstu šos gadījumus, vienmēr ir svarīgi iekļaut dažus konkrētus gadījumuspasākumus savā tiešsaistes un datoru lietojumprogrammās. Tāpēc Ross Barber, klientu servisa menedžeris Semalt ,ir norādījis vispopulārākās ar datoru saistītās krāpšanas veidus:

1. Pikšķerēšana

Šis noziegums nozīmē izmantot viltotas vai klonētas tīmekļa lapas. Hakeris vai kibernoziegumsaiz motīva var izveidot lapas, kas ir identiskas tām, kuras ir noteiktas tīmekļa veidlapas vai parakstītas formas. Pēc šī kanāla scammertad meklē veidus, kā padarīt upurus uz šīm saitēm. Šī metode ir īpaši svarīga, lai nozagtu personas informāciju, piemēram,paroles un kredītkartes informāciju.

2. Datorurķēšana

Datorurķēšana ir viens no vecākajiem krāpšanas gadījumiem internetā. Datorurķēšana ietver nelikumīguiebraukšana datorsistēmā un dažu tipisku nelegālu darbību veikšana sistēmā. Lielākā daļa no visiem uzlaušanas gadījumiem ir slikti nodomiaiz persona, kas spēlē hacks..Datorurķēšana atvieglo masu noziegumus un izkrāpšanu. Piemēram, hackers var piekļūt citai bankailogins ar dažādām rakstzīmēm. Šie pieteikumvārdi var būt pieejami tumsā tīmeklī personām jaunattīstības valstīs, kuras pārsūta naudubez pēdām.

3. Identitātes zādzība

Personiskā informācija var ātri izplatīties caur datorsistēmu. Piemēram,hackers var izmantot vienkāršas metodes, piemēram, SQL Injection un iegūt ierakstu datubāzē, kas ir pilna ar attiecīgo klientu informāciju. Rezultātā,hakeris var modificēt, augšupielādēt, lejupielādēt vai dzēst failus neaizsargātā tīmekļa serverī. Turklāt hacker var arī veikt dažas nelikumīgas darbībaspiemēram, personas datu zādzība, ko var izmantot citās krāpšanās darbībās internetā.

4. Tīmekļa vietņu klonēšana

Daži kibernoziedznieki izmanto savas prasmes daudz plašāk nekā surogātpastu. Piemēram, turir gadījumi, kad hakeri izveido vietnes, kas ir citas vietnes dublikāti. Standarta nodomiem aiz šī trika var būt dažas vajadzībasuzbrūk neaizsargātām personām. Citos gadījumos viņi vilina cilvēkus iepirkties kādā no savām klonētajām veikala lapām, tikai lai nozagtu daudz naudasno viņiem. Citās situācijās tāda veida personāla informācija var arī izplatīties hakeriem.

Secinājums

Pēc krāpšanās ar datoru notiek arvien lielāka kļūda.Ir daudz gadījumu, kad tiek veikta cilvēku kiberdrošības darbība apdraudētā stāvoklī. Visos šajos gadījumos personas, piemēram, hakeriemun krāpniekiem ir izšķiroša loma. Datora krāpšanas veidu un formu zināšanas var būt noderīgas sistēmas darbībai. Incitos gadījumos datorizētā krāpšana ir pamats, ar kuru cilvēki var atrast un automatizēt hakerus, piemēram, pikšķerēšanu. Šī rokasgrāmata var palīdzēt tīmekļa administratoramvai emuāru autori palielina drošības pasākumus attiecībā uz pilnīgu uzlaušanu.

November 28, 2017
Semalt Eksperts: 4 tiešsaistes noziegumu veidi, ar kuriem jūs varat saskarties šodien
Reply