Back to Question Center
0

Semalt Eksperts apliecina, ka jums ir jāapgūst informācija par krāpšanu tiešsaistē un izkrāpšanu - Lūk, kāpēc

1 answers:

Krāpšanu tiešsaistē bieži sauc par "krāpšanu internetā" vai "krāpšanos". Šāda veida krāpšanaparādās vairākās veidlapās, piemēram, e-pasta surogātpasta. Sods par viltotu pasta naudas pārvedumu izmantošanu vai izgatavošanu ir desmit vai divdesmit gadi cietumāAmerikas Savienotajās Valstīs. Scammers bieži izliekas par labdarības organizāciju pārstāvjiem un meklē jūsu palīdzību upuru upuriemdabas katastrofas, teroristu uzbrukumi, reģionālie konflikti vai epidēmijas. Ja esat tiešsaistē krāpšanas upuris, ir svarīgi, lai jūs iesniedzatziņojums Austrālijas tiešsaistes krāpšanas apkarošanas tiešsaistes tīklam (ACORN) pēc iespējas ātrāk. Ziņojumi uz šo tīklu tiek nosūtīti policijaivai izlūkdienesti, lai veiktu izmeklēšanu.

Džeisons Adlers (Jason Adler), klientu servisa vadītājs Semalt ,koncentrējas uz tiešsaistes krāpšanas veidiem, lai palīdzētu jums pasargāt sevi no uzbrukumiem.

Visbiežāk sastopamie tiešsaistes krāpšanās veidi ir krāpšana internetā, krāpšana, identitātes zādzība,un iepirkšanās un izsoles vietņu krāpšana.

Interneta banku krāpšana

Tas ir definēts kā potenciāli nelikumīgu līdzekļu izmantošana, lai iegūtu aktīvus, personasinformāciju, īpašumu vai naudu no privātas iestādes vai hakeru. Visbiežāk krāpšanās ar interneta bankām ir mūļa darbā pieņemšana unpikšķerēšana. Hackers bieži izmanto jūsu konfidenciālu informāciju, piemēram, paroli vai lietotājvārdu, lai piekļūtu jūsu datiem. Viņi var iegūt šādu informāciju nojūsu tabletes, mobilās ierīces vai klēpjdatorus, nosūtot ļaunprātīgu programmatūru un vīrusus.

Mūsdienās daudzi cilvēki izmanto savus mobilos tālruņus un viedtālruņus, lai piekļūtu savai bankaikonti. Noziedznieki zina, ka viņiem var būt grūti piekļūt jūsu informācijai. Tātad viņi sūta viltotus e-pastus vai lūdz jūs noklikšķināt uz konkrētiemsaites, atklājot konfidenciālu informāciju. Jums nevajadzētu atbildēt uz nezināmiem e-pasta ziņojumiem. Ir svarīgi arī, lai jūs neklikšķinātu uz nezināmām saitēmun ignorējiet cilvēkus, kas turpina sūtīt jums pielikumus.

Pikšķerēšana, no otras puses, ir mēģinājums iegūt sensitīvu informāciju, piemēram,lietotājvārdu, paroli, PayPal ID un kredītkartes datus, slēpot kā uzticamas vienības elektroniskā saziņā.

Īpaši mēstuļu filtri palīdz samazināt pikšķerēšanas e-pasta ziņojumu skaitu, kas sasniedz jūsuiesūtnes. Varat arī instalēt pretvīrusu vai pretvīrusu programmatūru, lai saglabātu jūsu informāciju. AFP iesaka, ka jūs neesat atbildējissurogātpasta vēstules un dzēst tos pēc iespējas ātrāk. Ja ir kādi pielikumi, jums nekad nevajadzētu atvērt šos pielikumus, jo tie var saturētnevēlamas programmas vai vīrusi.

Iepirkumu un izsoles vietu krāpšana

Hackers bieži izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai izveidotu viltotas mazumtirgotāju tīmekļa vietnes, kas izskatāspiemēram, slavenās tiešsaistes mazumtirdzniecības veikali. Viņi izmanto izsmalcinātus izkārtojumus un dizainus, lai piesaistītu vairāk un vairāk cilvēku. Tas ir svarīgi, ka jums tas navievietojiet šīm vietnēm savu personisko informāciju, kredītkaršu informāciju vai PayPal ID. Visām tiešsaistes izsoļu vietnēm ir stingri noteikumi un noteikumi.Scammers nevar uzbrukt jums, izmantojot šīs tīmekļa vietnes, un viņi zina, kā rīkoties ar cilvēkiem ārpus izsoles vietnēm. Jūs varat konsultēties arAustrālijas Konkurences un Patērētāju komisija, lai mazinātu tiešsaistes krāpšanas risku. Ja jūs izmantojat izsoles vietnes, piemēram, eBay, viņi to darīsnejautā par kredītkarti vai PayPal.

Vispārīgi ieteikumi

Ja esat saņēmis aizdomīgus e-pastus, labākais un vienkāršākais veids ir izdzēsttos pēc iespējas ātrāk. Ir arī svarīgi, lai jūs neklikšķinātu uz pielikumiem, kas nosūtīti, izmantojot šos e-pastus.

November 28, 2017
Semalt Eksperts apliecina, ka jums ir jāapgūst informācija par krāpšanu tiešsaistē un izkrāpšanu - Lūk, kāpēc
Reply