Back to Question Center
0

Semalt ierosina veidus, kā ziņot par interneta krāpšanu un izkrāpšanu

1 answers:

Daudzi vietņu īpašnieki un izstrādātāji ir piedzīvojuši krāpšanas mēģinājumus un interneta veida izkrāpšanu.Pārsteidzoši, ka lielākā daļa upuru neziņo par neko. Bieži vien upuriem ir kauns, ka viņi ir iekļuvuši izkrāpšanā vai pat zaudē cerību.Šajā ziņā vissvarīgākais ir ziņot par tiešsaistes izkrāpšanu un krāpšanu, lai novērstu interneta noziedzniekus no citām vietnēm vai cilvēkiem. Viensjābūt kaujas garam. Turklāt ir daudzas organizācijas, kas vēlas palīdzēt upuriem. Noziegums, kas izdarīts arinternets ir sodāms.

Tādējādi, kā interneta lietotājs, vietnes īpašnieks vai izstrādātājs var ziņot par krāpšanu vai izkrāpšanu?Kādi ir daži pieejamie līdzekļu avoti / krāpšanas ziņojumi? Uzziniet, kā šis raksts tika sniegts Andrew Dyhan, Klientu veiksmes menedžeris Semalt .

tiešsaistes krāpšanas / krāpšanas ziņošanas resursi.

Interneta noziegumu sūdzību centrs (ICCC) ir pirmais izmantojamais resurss. Tas irpartnerība starp Valsts baltā ķemmes noziedzības centru un ASV Federālo izmeklēšanas biroju. Saskaņā ar internetueksperti, ICCC ir viena no labākajām platformām ziņošanai par nopietnākiem krāpšanas gadījumiem, kas ietver hakeru (vai datoru ielaušanos), tirdzniecības zādzībuNoslēpumi (ekonomiskā spiegošana), identitātes zādzība un citi nozīmīgākie kiberuzbrukumi. Tomēr joprojām var ziņot par jebkuru citu noziegumu, kas tā navietilpst minētajās kategorijās, pat ja viņi uzskata, ka izdarītais noziegums ir neliels..Turklāt, ja noziegums neatbilst ICCC kategorijām,organizācija var novirzīt cietušo uz attiecīgo aģentūru. Tādējādi ICCC ir platforma, kas atver durvis visiem tiešsaistes izkrāpšanu un krāpšanu upuriem.

Otrkārt, ASV un Kanādas Tiešsaistes labāka biznesa birojs nodrošina tīmekļa vietniklientiem, kuri palīdz krāpšanas upuriem ziņot par sūdzībām saistībā ar tiešsaistes tirgotājiem un citiem krāpniekiem. Turklāt krāpšanas upurivar arī meklēt šīs organizācijas datubāzē, lai noteiktu, vai kādam konkrētam tirgotājam pret viņiem ir iesniegtas citas sūdzības. Arīsūdzības iesniedzēji ir aicināti veikt turpmākus pasākumus un noteikt, vai ir atrisinātas kādas sūdzības pret interneta mazumtirgotāju.

Treškārt, Amerikas Savienoto Valstu valdības interneta krāpšanas informācijas vietne ir vēl vienaveids, kā iesniegt interneta noziegumus. Šī platforma vislabāk piemērota sūdzībām, piemēram, pikšķerēšanas uzbrukumiem, krāpšanās e-pasta ziņojumiem, patērētāju sūdzībāmattiecas uz interneta mārketingu un interneta investīciju krāpšanu. Vietnē ir arī saites uz piemērotām aģentūrām, kas apstrādā ziņojumu par krāpšanuīpašs tiešsaistes noziedzības veids.

Pēc tam, Craigslist ir lapa, kas ir veltīta scamming novēršanas papilduslai sniegtu informāciju par ziņošanas procedūrām, ja Craigslistu dalībnieki ir apbēdināti. Plašāka informācija ir pieejamaCraigslist mājas lapā par to, kā rīkoties ar veida izkrāpšanu jebkurā laikā, kad tie rodas.

eBay drošības centrs ir vēl viena platforma vispārējai tirgus drošībai. Taspalīdz uzbrukumiem upuriem, ziņojot par izsolēm saistītiem izkrāpšanu un krāpšanu attiecīgajām iestādēm. Turklāt eBay drošības centrs nodrošinatiesiskās aizsardzības metodes, lai noteiktu, vai scammer mēģina izsolīt zagtus merchandises. Šī funkcija ir īpaši svarīgaīpašuma īpašuma zādzības upuriem.

Visbeidzot, Facebook drošības lapa ļauj krāpniecībai cietušajam ziņot par krāpšanu, negodīgiempieteikumus, konta hacks, surogātpastu vai jebkādus citus ar Facebook saistītus uzbrukumus. Nelietojiet kautrīgi prom. Ziņojiet par krāpniekiem, lai novērstu kaitējumu nākotnē.

November 28, 2017
Semalt ierosina veidus, kā ziņot par interneta krāpšanu un izkrāpšanu
Reply