Back to Question Center
0

Semalt: Small Business kā mīļākais mērķis cyber noziedzniekiem

1 answers:

Lieta bija ierasta MNH Platinum uzņēmumā, kas nodarbojas ar transportlīdzekļu nomas izmantošanu. Mazlietvai viņi apzinājās, ka tikai viena e-pasta saite uz klikšķi varētu apdraudēt uzņēmumu.

Pagājušā gada sākumā uzņēmums, kas atrodas Blackburnā, ieguva 12 0000 failos uzņēmuma atrašanās vietātīkls šifrēts. Pēc tam noziedznieki pieprasīja iztērēto summu 3000 eiro apmērā, lai tos atšifrētu.

Ar visiem mēģinājumiem noņemt vīrusu, nezaudējot svarīgus datus, kas izrādās neiespējami.organizācijai nebija citas izvēles nekā maksāt. Uzņēmuma rīkotājdirektors Mark Hindle paziņoja, ka viņi nav pilnīgi sagatavotipar kiberuzbrukumu sakarā ar to, ka netiešā veidā tiek novērots šāda uzbrukums uzņēmumam.

Šī lieta nav izolēta, un profesionāļi brīdina, ka mazie uzņēmumi irvairāk pakļauti kiberuzbrukuma draudiem, jo ​​vairumā gadījumu viņi nav gatavi.

Andrew Dyhan, Klientu sekmju vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi diskutē par to, kā kiberuzbrukumi uzbrūk mazajiem uzņēmumiem.

Vēsturiski mazie un vidējie uzņēmumi (MVU) nav vienīgais mērķis kibernoziedzības jomābet 2015. gadā Toni Allens apgalvo, ka lietas krasi mainījās. Saskaņā ar valdības veikto apsekojumu par drošības pārkāpumiem,75 procenti mazo uzņēmumu ziņoja par uzbrukuma iespējamību 2012. gadā un tendences pieauga 2013. un 2014. gadā..

Statistika no Symantec, firma, kas nodarbojas ar kiberdrošību, norāda, ka vairāk nekā puse noPēdējā laikā pikšķerēšanas uzbrukumi, izmantojot e-pastu 2012. gadā, bija pret mazajiem uzņēmumiem.

Ar jauno Eiropas regulējumu kritiski svarīgs ir jautājums par kiberdrošību MVUjo tiem ir mērķis aizsargāt klientu datus. Nesen izstrādātā regula būs jāuzņemas 2018. gadā, un tā var radīt situācijuorganizācijai tiek uzlikts naudas sods 4 procenti no gada ieņēmumiem vai 20 miljoni eiro, atkarībā no tā, kurš ir lielāks, lai drošības pārkāpumus varētu traucētar klienta datiem.

Noziedznieki uzskata, ka MVU ir mīkstāki mērķi, jo lielākajā daļā gadījumu tie ir milzīgas balvas.

Cyber ​​Streetwise kampaņa, kas ir Iekšlietu ministrijas vadītā iniciatīva, uzsver sekojošo:kā galvenie kiberdraudi MVU:

Hack uzbrukums

Uzbrukums notiek, kad noziedznieki piekļūst organizācijas tīklam, optimizējot topieteikuma ietvaros nepiesārņota jutība, kas viņiem ļauj viegli piekļūt uzņēmuma datiem.

Ransomware

notiek, ja ļaunprātīgas programmatūras gabals vairumā gadījumu tiek saņemts, izmantojot pikšķerēšanuE-pasts bloķē informāciju par organizācijas tīklu. Pēc tam noziedznieki pieprasīja izpirkuma maksu robežās no £ 500 līdz £ 1000izmantojiet atšifrēšanas atslēgu.

Cilvēka kļūda

Vairumā gadījumu cilvēki ir visiespējīgākā saikne konkrētā drošības ķēdē un nozīmīgainformācijas pārkāpumu daļa ir kā sekas tam, ka dati tiek pazaudēti vai izplatīti nepareizai personai. Pat parastiem uzbrukumiemvar būt nozīmīga ietekme situācijās, kad ir iesaistīts kritiskais PII.

Pakalpojumu atteikums

Ja organizācijai ir milzīgs informācijas apjoms serveros, kas tiek nospiesti caurļaunprātīgs kanāls. Šāda veida uzbrukumus var viegli izpildīt ar minimālu ieguldījumu.

CEO krāpšana

Tas notiek, ja uzbrucējs uzdoties ar vecāko personu ar uzņēmumu vai nu arspoofing vai hakeru viņu e-pasta kontu un piespiež persona ar finanšu pilnvarām, lai veiktu maksājumu.

November 28, 2017
Semalt: Small Business kā mīļākais mērķis cyber noziedzniekiem
Reply