Back to Question Center
0

Semalta eksperts - Viss, kas jums jāzina par krāpšanu internetā

1 answers:

Krāpšana internetā attiecas uz noziegumu, kurā izpildītājs izveido shēmuviena vai vairāku parametru piemērošana ar mērķi viltot atsevišķu īpašumu vai jebkuru citu interesējošu elementujautājuma, kas ir patiesība, pārstāvēšana un tādējādi sniedzot nepareizus datus.

Patērētāji un uzņēmumu īpašnieki arvien vairāk paļaujas uz internetukā līdzeklis, lai sekmētu darījumus: aizliegtas darbības, kurās izmanto vienu un to pašu kanālu, pieaug. Vairumā gadījumu internets ir aktivizētskrāpnieciskas darbības ir grūti izsekot un iesūdzēt tiesā, un tās ir vērstas uz kapitālu.

Jason Adlers, eksperts no Semalt Digitālie pakalpojumi ir pielāgojuši dažus pārliecinošus faktus par krāpšanu tiešsaistē, lai palīdzētu jums būt gataviem uzbrukumiem.

No interneta uzlaušanas līdz ļaunprātīgas programmatūras problēmām sākās interneta noziedzības kritiskumsiegūt bažas 2000. gada sākumā. Dažās situācijās šis jautājums tika uztverts kā jautājums par jautājumu risināšanu, nevis uzikdienas centienos palielināt interneta nozīmi. Uzņēmumu pārmērīgā paļaušanās uz e-pastu un arvien lielāks skaitsno interneta lietotājiem ir palielinājies finanšu likmes. Piemēram, 1999. gadā izputējis vīruss radīja zaudējumus 80 ASV dolāru apmērā.

Vērtspapīru krāpšana ir darbība, kurā vainīgie piedāvā milzīgus ieguldījumusiespējas vai shēmas, kas domātas, lai destabilizētu tirgu nolūkā gūt lielu peļņu.

Identitātes krāpšana notiek, kad uzbrucējs iegūst datus, nezinotīpašnieks un izmanto datus personīgajiem pabalstiem, jo ​​īpaši finansiālajiem pabalstiem..

2001. gadā IFCC ziņojums par krāpšanu internetā parādīja, ka krāpšana interneta izsolēs bijavisvairāk perpetuated nodarījumu, kas veido 43 procentus no sūdzībām. Papildus iepriekš minētajiem noziegumu veidiem ir nozīmīga krāpšanasūdzības par konfidenciālu krāpšanu, krāpšanos ar kredītkartēm un preču apmaksu.

2003. gadā IFCC sniegtais interneta ziņojums norādīja, ka 50 procenti tīmekļa krāpniekubija Texas, Kalifornijas, Florida, Ņujorkas un Illinois iedzīvotāji. Ziņojumā arī parādīts, cik grūti bija izsekot vainīgosno šiem noziegumiem.

Saskaņā ar ASV departamentu, kas nodarbojas ar interneta krāpšanu, ir šādiir pašreizējie piemēri nelikumīgām darbībām, ko veic caur internetu:

Tirgus manipulācijas un krāpšanās ar drošību ir divi gadījumi, ko demonstrēja Losandželosa.Pirmajā tirgus manipulācijas scenārijā likumpārkāpējiem izdevās nopelnīt naudu, pārdodot akcijas, kuru vērtība ir pieaugusi no 8 ASV dolāriemlīdz 15 $ 45 minūšu laikā.

Citā situācijā vairāk nekā 100 ASV militārpersonas bija identitātes zādzības upuri.Pārkāpēji internetā iegādājās sociālā nodrošinājuma numurus un šo militāro virsnieku vārdus, un pēc tam tos izmantojaidentitātes, kas jāpiemēro kredītkartēm.

1999. gadā FBI tika ievērojami iesaistīts adatorvīruss, kas pauda e-pastu kā kanālu pornogrāfisku materiālu izplatīšanai. Pāris dienu laikā 19 procenti no ASVuzņēmumi un 1,5 miljoni sīkrīku bija šī e-pasta adreses upuri.

Hackers arī uzsāka uzbrukumus Amerikas Savienoto Valstu valdības sistēmām. Pārisgados uzbrucēji spēja inficēt datoru, kas pieder Pentagonai un citām iestādēm.

November 28, 2017
Semalta eksperts - Viss, kas jums jāzina par krāpšanu internetā
Reply