Back to Question Center
0

Vai ir kāds veids, kā aizsargāt sevi no tiešsaistes krāpšanas un identitātes zādzības? - Semalt dod atbildi

1 answers:

Internets ir pilns ar visu veidu cilvēkiem. Tiešsaistē ir daudz cilvēku, kuriiztērē bezmiega naktis, mēģinot veikt noteiktus krāpšanas veidus internetā. Ir daudz veidu krāpšanas internetā. Lielākā daļa nokiberdrošības jautājumi ir saistīti ar hakeru, surogātpasta izplatītāju un citu kibernoziedznieku darbiem. E-komercijas tīmekļa vietnes drošība ir tāportāla administratora rokās.

Tālāk ir minēti daži padomi, ko piedāvā Aleksandrs Peresunko Semalt Klientu sekmju pārvaldnieks, kas palīdzēs novērst krāpšanu internetā.

1. Uzziniet, kā noteikt pikšķerēšanas mēģinājumus.

Spīru pikšķerēšanas uzbrukumiir paredzēti, lai mēģinātu iegūt no personas papildu informāciju, jo viņu tiešsaistes konts citā organizācijā ir uzlauzts vaicieš datu bojājumu. Šie uzbrukumi liek personai sniegt personisku informāciju, piedāvājot nepatiesus solījumus. Personai vajadzētuizsniedz minimālo informāciju par sevi uzņēmumiem vai uzņēmumam, ja vien uzņēmums nevar izskaidrot, kāpēc informācija vajadzīga.Vienmēr legātais uzņēmums varēs precīzi izskaidrot un atbildēt uz visiem jautājumiem.

2. Izmantojiet spēcīgas un drošas paroles.

Izmantojot spēcīgas paroles, kas apvieno burtus,īpašas rakstzīmes, vāciņi un cipari ir viens veids, kā aizstāvēt sevi no krāpšanas internetā. Tomēr, cik parole ir spēcīga, izmantojottā pati parole vairākās vietnēs mazina jūsu konta drošību. LastPass un KeePass ir daži no pakalpojumiem, kas palīdzvienu, lai izveidotu, saglabātu un vadītu vairākas spēcīgas paroles visām vietnēm, kuras viņš / viņa tiešsaistē apmeklējusi.

3. Sargieties no aizdomīgiem e-pasta ziņojumiem un pielikumiem.

Personai nevajadzētu atvērt e-pastuvai pielikumi no neuzticamiem avotiem. Uzmanība jāpievērš pat e-pastam un pielikumu faila paplašinājumam no uzticamiem avotiempirms to lejupielādēšanas vai atvēršanas, jo īpaši oficiāli meklētie e-pasta ziņojumi no jūsu bankas vai krājaizdevu sabiedrības, kurā lūgts jūs pieteikties un pārbaudītsava konta informācija. Lielākā daļa uzņēmumu nekad nenosūta uz e-pastu personai un lūdz viņus pārbaudīt viņu konta informāciju. Un pat tad, kadtas ir legit, ir drošāk apmeklēt uzņēmuma mājas lapu vai zvanīt uz uzņēmumu, nevis noklikšķinot uz e-pasta ziņojumā norādīto saiti.

4. Esi skeptisks, informēts un uzmanīgs.

Ja kāds lūdz jūs par jūsu informāciju un tonejūtas labi, nedariet to, kamēr nevarat saprast, kāpēc personai ir vajadzīga šī informācija. Uzticieties savam iekšējam instinktam. Arī mācietiesuz sekundāriem uzbrukumiem un piedāvājumiem, kurus jūs redzat tiešsaistē. Pārbaudiet to avotus. Bieži vien lielākajai daļai šo ziņojumu ir vārds "scam".Ir pienācis laiks izlasīt Federālās tirdzniecības komisijas vadlīnijas, lai aizsargātu sevi no identitātes zādzībām un federālās valdības padomiemlai izvairītos no interneta krāpšanas ASV.gov. Ja jūsu identitāte jau ir nozagta, ziņojiet par identitātes zādzību.

5. Izmantojiet HTTPS visur.

Indivīdiem, nodrošinot, ka tie ir saistīti ar vietnēm,tie, kas apmeklē SSL, ir drošākais veids, kā nodrošināt, ka kāds runā legit tīmekļa vietnē, kā arī pārliecināties, ka saziņa ar vietniir šifrēti, tādējādi aizsargājot jūs no krāpšanas internetā.

6. Saglabājiet jūsu anti-ļaundabīgo programmu programmatūru.

Tomēr vīrusi un Trojans irnav mūsdienās izplatīta problēma; savā ierīcē ir jāinstalē pret ļaunprātīgas programmatūras programmatūra. Tāpat pārliecinieties, ka pretvīrusu darbība tiek uzturētalīdz šim brīdim. Novecojis antivīruss nav noderīgs.

November 28, 2017
Vai ir kāds veids, kā aizsargāt sevi no tiešsaistes krāpšanas un identitātes zādzības? - Semalt dod atbildi
Reply